Alo Şikayet

Marcamarca .com : sorunlu saat

Marcamarca .com : sorunlu saat

Kategori :Marcamarca .com : sorunlu saat

14 Ağustos 2013

Şikayet No : # 55323

Şikayet :Marcamarca.com sitesinden QUARTZ marka saat aldım, bana gelmesi taksit ve kargo şeklinde 40tl ye patladı buraya kadar sıkıntı yok fakat saat elime geldiğinde farkettim ki dışarıda satılan zenci saati şeklinde tabir ettiğimiz ucuz kalitesiz saatlerdenmiş ve garantisi olduğu halde ilk 3. gün bozuldu ve aradım ulaşmaya çalıştım ama ne maile nede telefon aracılığıyla hiçbir şekilde ulaşamadım, saat tamamen dağılmış durumda evimde duruyor, garantisi olduğu halde ulaşamıyorum, hem mal ucuz adi bir mal hemde garantiye vereceğim fakat ulaşılmıyor. durum bu, alışveriş yapacak arkadaşlara da hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum ! ilgili makamlara duyurulur.. Şikayet Eden : Ö.Ö.C.   Firmanın cevabı :

Merhaba,
 Müşterimizin M-14022013-328*** numaralı siparişinde 15,02,2013 tarihinde sevk edilen ve teslim edilen ürün için müşterimizden gelen herhangi bir talep olmadığı (mail, telefon) tespit edilmiştir. Binlerce müşterimiz tarafımıza rahatlıkla ulaşıp taleplerini iletmektedirler.
Müşterimizin de garanti belgesi ve faturası ile ürünü tarafımıza ulaştırması halinde işlemi gerçekleştirecek (garanti kapsamında) ve sorunu giderilecektir.
Saygılarımızla..
/>

Copyright © 2014 - Alo Şikayet tüm hakları saklıdır.