Kurumsal Üyelik

Kurumsal Üyelik Başvuru Formu
Ücretsiz Hizmetlerimiz

Kurumsal Üyelik

Firmaların sitemize üye olmaları için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.Şikayetleri cevaplamak isteyen firmalar herhangi bir kısıtlama olmadan bütün şikayetçi bilgilerine ulaşabilmektedir. Yapmanız gereken sadece kurumsal üyelik başvuru formunu doldurmanız.Bu formu doldurduktan kısa süre sonra sizinle iletişime geçilecek ve kurumsal panele erişebilmeniz için gerekli kullanıcı bilgileri size iletilecektir.

Şikayet Cevaplama

Üye firmalar kendileri hakkındaki şikayetlere cevap yazabilmektedirler.Firmanız yada markanız için yapılan şikayetleri tek bir sayfada görüntüleyerek şikayetlere cevap verebileceksiniz.

Email ile Bilgilendirme

Üye firmalar hakkında bir şikayet geldiğinde firmada şikayet cevaplamakla yetkili kişilere email ile bilgilendirme yapılır.Ayrıca firmanıza yada markanıza ait şikayetlere yorum yapıldığında yine tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.Böylece sitemizi kontrol etmek zorunda kalmadan şikayetlerini takip edebileceksiniz.


Premium Hizmetlerimiz

Premium Kurumsal Üyelik

Premium Kurumsal Üyeliği olan firmalar günlük, haftalık ve aylık raporlarla bilgilendirilirler. İhtiyaca göre özelleştirilmiş rapor formatları oluşturup periyodik olarak bu raporları belirli bir email adresine gönderilmesini sağlayabilirler. Ayrıca web servisleri ve sistem entegrasyonu konularında bilişim uzmanlarımızdan destek alabilirler.

Web Servisleri ve CRM entegrasyonu

Premium Kurumsal Üyeliği olan firmalara sağladığımız SOAP ve REST web servisleri sayesinde firmalar sitemizde bulunan şikayetleri kendi CRM yönetimi uygulamalarına entegre edebilirler. Bu sayede şikayetleri kendi sistemleri üzerinden anlık takip etme ve cevaplama imkanları olacaktır.