Cevaplanmadı
Şikayet no: #5097

KRD Group karadereli şirketler cayma hakkı

MERHABALAR BEN KARADERİLİ ŞİRKETLER den 23.12.2013 TARİHİND devremülk aldım bizi üsküardan tekne kalkıcagını söyleyip davet ettiler bizde gittik.her masaya bir pazarlamacı oturdu termal hakkında bilgi verdiler ve şuan yapım aşamasında yalova termal önümüzdeki sene biticek ama tatilinizi diger termallerde yapabilirsiniz burayaı ister kiralayıp ister siz elir tatilinizi yaparsınız burası ömürlük sizden çocuklarınıza kalıcak bıryer dediler kısacası senetlere imza attırdılar ve ben iptal için ertesi günü aradığım da hiçbirşekilde telefonlarıma cevap alamadım. daha sonra ataşehirden rıfkı adlı kişi ile görüştüm ben sözleşmemin feshini istiyorum şuanda ödeme gücüm yok geçerli bi mazeretiniz var mı mazeret değil söyliceğim işten çıkarıldm ve ödeyemicem dedğimde ssk dan bi belge sunmanızı istiyoruz fax nosu vericem oraya faxlayın dedi tabi dedim nese sonra verdiği fax nosundan faxladım ve ellerıne ulaşmadığını söylediler ben tekrardan gönderdim.Bizim elimize ulaştı ama bunu ödemek zorundasınız ben nasıl ödicem peki dediği kelime ölünce bırcunuz biticek zaten demesi terbiyesizin.ve ben 07.07.2014 tarihinde tüketici şikayette bulundum ve bunu ödeme yaptığım takdırde bunu kabul etmış oluyorum ben şuanda hiçbirşekilde ödeme yapmıcam SİZDE OKUYUN VE KESİNLİKLE BURDAN ALMAYIN ÇÜNKÜ BUNLAR BİZ ARICAZ SİZİ DEYİP ARAMIYORLAR.

karadereli şirketler grubu krd group şikayet hattı krd group iletişim KRD Group yorumları KRD Group yorumları krd group şikayet
14 Temmuz 2014 2 yorum 3046 kişi gördü
Facebook

KRD Group Yorum 2

Merhabalar. Öncelikle geçmiş olsun. Ben de şifatur (karadereli) mağduruydum. Beni de hediye tatil vaadiyle davet ettiler, gittim ve sözleşme imzalatıp devre tatil sattılar. 28.800,00 TL ye sözleşmeyi imzaladım. Daha sonra 14.000,00 TL kadar ödeme yaptım. Ancak internet üzerinden yaptığım araştırmalar neticesinde çok fazla şikayet olduğunu görünce durumu anladım. Hemen avukatımla irtibata geçtim, avukatım yasal süreci başlattı, davayı açtı ve kazandı. Ödediğim 14.000,00 TL?yi ve faizini + dava açma masraflarımı avukatım şifatur?dan geri aldı, ayrıca imzaladığım sözleşmeyi ve verdiğim senetleri de iptal ettirdi. Avukatımın sayesinde bu işten kurtuldum ve paramı geri aldım. Avukatımın numarası 0532 392 ** **. Ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz, çok yardımcı oluyor. İyi günler.

Y. . (# 884) 2 Mayıs 2015 03:44

Merhaba;avukatınızın tlf numarasını bana mail atarmısınız.(m.celik57@hotmail.com)

Ç. . (# 957) 10 Aralık 2015 01:05

Yorum Yap