Alo Şikayet

içinde "pendik belediyesi şikayet" geçen şikayetler

Cevaplanmadı

Yorum yap, toplam yorum : 0

Pendik Belediyesi dörtyol taksi durağındaki barakalar

Kategori : Kamu Hizmetleri » Belediyeler » Çevre sağlığı ve temizlik

4 Eylül 2014

Şikayet No : #6440

Şikayet :ORTA MAH ANKARA CADDESİ NO 6 GÜNER AP. İKAMETT ETMEKTEYİM İŞYERİMİN YANINDAKİ BOŞLUKTA TAKSİ DURAGINA AİT 2 VEYA 3 ADET BOŞ BARAKA BULUNMAKTADIR BU BARAKALAR CEVREYİ KİRLETMEKTEDİR AYNI ZAMAN DA TAKSİCİLER BU BARAKALARA TUVALETLERİNİ YAPIYOR CEVREYİ KİRLETİYORLAR COK ...Devamını Oku

Gönderen :A. G.

Copyright © 2014 - Alo Şikayet tüm hakları saklıdır.