Çözüldü
Şikayet no: #15681

Arow ayıplı malına değişim vermiyor

Aldığım ayakkabı içinde fare ölmüşçesine koku yapıyor. Ama Arow 100 kişiye sattık bir tek sizden şikayet geldi. 3 kişiden bile gelse değişim veremeyiz. Sonuçta herkese sattık diyerek Değişim vermiyor. Parayı alana kadar arkasındayız. Sonra üretim hatası değil dediler. Bir daha asla kullanmam ve tavsiye etmem. Tüketici haklarına kadar gideceğim. Ders olsun.

arow iade koku
5 Kasım 2015 0 yorum 843 kişi gördü
Facebook

Şikayet Yazışmaları

Firmanın cevabıSayın KÜBRA KALAÇ ,

Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

Arow Markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmalarını sağlamaktır.

Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından incelenmiş ve inceleme sonucunda ürünümüzde üretimden veya malzemeden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır. Ürününüz suni deri olması sebebiyle gözenekleri yoktur.Kullanıldıktan sonra dinlendirilmeyen ayakkabılarda terleme ve koku oluşumu muhtemeldir. Bu durumda ayakkabının emmiş olduğu terin 24 saat içinde buharlaştığı göz önünde bulundurularak 1 gün ara ile giyilmesi tavsiye edilmektedir. Bu sebepten dolayı ürün ile ilgili değişim yada iade yapılamamaktadır.

Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
AROW Müşteri Hizmetleri
0850 228 87 809 Kasım 2015 12:54:22

Yorum Yap