Cevaplanmadı
Şikayet no: #16232

Aras Kargo Gelmeden Geldik Diyor

5311738825856 gönderi No.lu kargom için 23.12.2015 tarihinde aras kargoyu aradım, kapı numarası yanlış yazılmış düzeltilmesini istiyorum dedim, değiştirdiler bugün teslim edilecek dediler, evde olmamıza rağmen zil bile çalmadı adres de düzeltilmişti ama geldik diye yalan söylediler. Siz kargo şirketi değil misiniz işiniz ne? Gelmeden geldik bulamadık demek de ne oluyor? Sizle iş yapanda kabahat anca insanları mağdur edin sonra arayın özür dileriz şikayeti geri alın dersiniz! Kargoyu teslim falan almıyorum geldik deyip yalan söylemeyi biliyorsunuz gidin adam gibi işinizi yapın adrese teslim edin yeter ya kaçıncı mağdur edişiniz!

aras kargo aras kargo şikayetleri aras kargo yorum aras kargo yanlış teslimat aras kargo şikayet hattı aras kargo müşteri hizmetleri aras kargo paketimi kaybetti aras kargo kargomu kaybetti
22 Şubat 2016 1 yorum 7036 kişi gördü
Facebook

Aras Kargo Yorum 1

Aynı olay bugun başıma geldi. Günlerdir ne evimin zili çaldı ne de telefonum çaldı. Sözde kurye eve gelmiş beni bulamamış hatta tüm apartmanda aranıp bulunamayan not bırakmış. Sonuç mu ? Kargoyu almadığım söylenmiş ve kargom geri gönderilmiş simdi 1.5kat ücret ödemem ve kargoyu ancak öyle teslim almam gerekiyor. Çağrı merkezini şubeyi ve genel müdürlüğü aradım hepside aynı şeyi söyledi kuryemiz adrese gelmiş ancak siz evde yokmussunuz, şikayette kabul etmiyorlar.

K. . (# 1006) 30 Mayıs 2016 06:15

Yorum Yap